Vadeli İşlemler ve Opsiyonlar için Yeni Enstrüman Tüccarlar

Geçen hafta HedgeStreet’te petrol hakimiyeti, ham petrol fiyatları% 5,01 düşüşle 59,76 dolardan kapandı. Yatırımcılar bir OPEC üretim kesintisinden şüphe ediyor. Toptan gaz ve para birimleri de aktifti. Dolar, euro karşısında% 0,68 artışla 1,2595 $ /  seviyesinde kapadı ve yen karşısında% 0,75 artışla 119,01 / $ seviyesinde kapadı. Özellikle Japonya Merkez Bankası’nın bu yılın başlarında uyguladığı kolay para politikasının sona ermesiyle yenin zayıflığı şaşırtıcı olmaya devam ediyor. Hisse senetleri rekor seviyelere yükseldi. Dow 11850.21’de kapandı. Tahviller, 10 yıllık getiri 12 baz puan artışla% 4,70’e çıkarak Cuma günü keskin bir şekilde satıldı. Altın% 4.38 düşüşle 572.40 dolardan kapandı. Tüm bu değişiklikler ABD ekonomisi için iyi haber. Enerji daha ucuz hale geliyor, bu da konut zayıflığını dengeliyor ve kurumsal kazancı artırıyor. Altın fiyatlarının düşmesi, önümüzdeki yıl enflasyonu terbiye edebilir. Yatırım ABD hisse senetlerine geri dönerek doları artırıyor. Uzun vadeli oranlar düşük kalıyor. Freddie Mac Perşembe günü 30 yıllık mortgage kompozitini yayınladı; HedgeStreet ikili değerleri Çarşamba günü ticareti durduracak. CHF ve CAD artık gün içi işlem görüyor.

Bu hafta: Virgin, Airbus380 siparişlerini iptal etmekle tehdit ediyor; GE, Pepsi, Costco ve McDonald’s’tan kazançlar; FCC, telekom birleşmeleri için oy kullandı; ve ABD gümrüğü, ithalat yasadışı kalmasına rağmen, sınırda daha ucuz Kanada uyuşturucuları ele geçirmeyi durdurdu.

Vadeli İşlemler ve Opsiyonlar için Yeni Enstrüman� Tüccarlar

BU HAFTA EKONOMİK AÇIKLAMALAR


BU HAFTA EKONOMİK
AÇIKLAMALAR

Salı: Toptan stokların% 0,7 olması bekleniyor. Satışlar, 1,15 ayın en düşük stok / satış oranını geride bırakıyor. Hazine bütçesinin 45-55 milyar dolar fazla olması bekleniyor, gelirler yıllık bazda% 12, harcamalar ise% 8.
Çarşamba: Ham envanterler ve FOMC dakikaları.
Perşembe: İlk İddiaların 311K’da olması bekleniyor. Ticaret dengesi – 66,5 milyar dolar, Temmuz rekoru dışında – 68 milyar dolar bekleniyor; ihracatta sağlam bir toparlanma bekleniyor.

Cuma: Perakende satışlar, düşük benzin fiyatları nedeniyle daha düşük% 0


Cuma: Perakende satışlar,
düşük benzin fiyatları nedeniyle daha düşük% 0.0, fabrika çıkışı olarak% 0.2, fabrika çıkışı bekleniyor. Otomobillerin olumsuz taraflarını şaşırtma potansiyeli var.

STARBUCKS 40,000 … PETSMARTS HOTELS … DAHA ÇOK ET YEMEK İÇİN CHICAGO

Starbucks, şu anda 12


Starbucks, şu anda
12.000’den 40.000 kahve dükkanı hedeflediğini açıkladı. Günde üç latte kullanıyorum; Beş kişiyle başa çıkabileceğimi sanmıyorum … PetSmart 850 hayvan otelindeki mağazalarında faaliyet gösterecek ve evcil hayvanlarla birlikte 110 milyon ABD hanesine hizmet verecek (% 63). Geceliği 36 dolara, yavrular TV, kuzu derisi battaniyeleri ve gündüz bakım aktivitelerinin tadını çıkarabilir. Gezegendeki beş milyar insan, ABD evcil hayvanları kadar iyi olmasını diliyor. Bu çit kesinlikle göçü durduracak … CME ve Deutsche Brse potansiyel bir bağlantıdan bahsetti. Almanlar, Ferris Buhlerin lider çoraplarından ve Danke Schn, Auf Wiedersehen? Birleşme bir anlam ifade etmiyor ve Tanrı biliyor ki Chicago’nun daha fazla Alman yemeğine ihtiyacı yok …

Please Post Your Comments & Reviews

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir