En İyi 5 Kripto Para Birimleri Nelerdir?

Piyasa değeri , * non-2020 yılında bu kılavuzdaki yatırım toplam piyasa değeri: $260,334,001,072 Top 5 Cryptocurrencies madencilik en iyi 100 cryptocurrencies tarafından, olduğu gibi almak gibi bir soru , hangi yatırım için hangi cryptocurrencies almak için, nedenleri ile birlikte cryptocurrencies hangi umut verici cryptocurrencies , cevap var.

Not: kripto para birimleri, bireylerin ve kuruluşların yatırım yapabileceği başka bir varlık sınıfı olarak yükselmeye devam ediyor.

Şu anda insanların sadece yüzde 3’ü kripto para birimi ticareti yapsa da, dünya çapında yatırımcı sayısı giderek artmaktadır. Kripto para birimlerine yatırım yapmak isteyenler, bu alandaki eğilimleri değerlendirmeye çalışmak için çok fazla zaman ve çaba harcamalı, çok dikkatli olmalıdır. Bu hiçbir şekilde kolay bir iş değildir ve bu nedenlerin farklı kaynaklara başvurması ve en iyi fırsatları belirlemeye çalışması gerekir. Bu kılavuzda, kripto para birimlerine yatırım yapmanın avantajlarını açıklayacağız ve size 2020’de satın alabileceğiniz en iyi beş kripto para birimini göstereceğiz. Hadi başlayalım. Gelecek vaat eden yatırım fırsatlarına geçmeden önce, birkaç temel noktadan bahsetmek gerekir. Uzmanlar, kripto para birimlerini geleneksel parayı tamamlamak ve çevrimiçi finansal işlemlerin güvenliğini sağlamak için geliştirilen kripto varlıkları olarak tanımlamaktadır. Buradaki en önemli sorulardan biri, neden kripto para birimleri satın alacağınız. Görünüşe göre, bunu yapmak için birçok neden var:

Cryptocurrencies için kapsamlı erişim ve her zaman ticaret, herhangi bir yerde olabilir erişilebilirlik:.

Güvenlik: kripto para birimine yatırım yapmak için kimlik hırsızlığı veya sahtekarlıktan korkmanıza gerek yoktur.

Düşük ücretler: cryptocurrency işlemlerinin maliyeti geleneksel borsalardan çok daha düşüktür.

Portföy çeşitlendirmesi: yatırım portföyünüzü çeşitlendirmek ve işin kapsamını genişletmek için kripto para birimlerini kullanabilirsiniz.

Daha hızlı işlemler: cryptocurrency işlemleri neredeyse anında gerçekleşir, bu nedenle zaman kaybetmenize gerek yoktur.

2020’de satın alınacak 5 Kripto para birimi işte 2020’de yatırım yapmak için en iyi 5 Kripto para birimi. Gelin onları tek tek kontrol edelim.

1) Ethereum (ETH) Ethereum gücünü tam olarak popüler dApp uygulama işleme platformundan alır. Bu makalenin yazıldığı sırada 148.50 $ ‘ dan işlem gören Ethereum için 2020 tarhmins oldukça iyimser. Bazı analistler, Ethereum’un Bitcoin fiyatına ulaşabileceğini iddia ediyorlar. Bu iddiaya katılmamamıza rağmen, Ethereum’un 2020’de yükseleceğine inanıyoruz.

2) Bitcoin (BTC) en umut verici kripto para birimlerinin listesi Bitcoin olmadan eksik olacaktır. Üç yıl süren büyük iniş ve çıkışlardan sonra, Bitcoin nihayet 2019’te stabilize oldu ve şu anda yaklaşık 7,300 $ seviyesinde duruyor. Güvenli bir şekilde oynamak isteyen ve küçük bir uzun vadeli yatırım getirisi için umut eden yatırımcılar için en iyi çözüm Bitcoin’dir.

3) Litecoin (LTC) Litecoin, Bitcoin veya Ethereum’dan daha ucuz olabilir, ancak bu pazar potansiyelini tam olarak yansıtmamaktadır. Bu nedenle, Litecoin’e yatırım yapmak akıllı yatırımcılar için harika bir fırsat olabilir. Nasıl? Her şeyden önce, fiyat 100 dolardan az olduğu için çok fazla risk almak zorunda değilsiniz. İkincisi, Litecoin, yatırım yapmayı düşünmeniz için yeterli olan küresel bir ticaret ağı olmak için teknik önkoşullara sahiptir.

4) Ripple (XRP) pazara hakim olma potansiyeline sahip bir başka kripto para birimi XRP’DİR. Şu anda, sadece $ 0.22, ancak Xrp’nin ihraççısı Ripple tarafından sunulan teknolojiler bankacılık altyapısı için resmi bir çözüm haline gelirse işler hızla değişebilir. Bazı raporlar, Visa ve Western Union gibi devlerin Ripple tarafından sunulan teknolojileri kullanabileceğini öne sürüyor. Böyle bir gelişme durumunda, xrp bir roket fırlatarak aya gidebilir.

5) Çin’in Ethereum’u olarak gösterilen NEO (NEO) Neo, şu anda sadece 9.02 $ ‘ lık bir maliyetle satın alınabilir ve fiyatının 2020’te önemli ölçüde artacağından eminiz. Token’in altyapısı potansiyelle doludur ve Çin hükümetinin oyununda Neo’ya katılmayı düşünmesinin ana nedeni budur. Bu yakın zamanda gerçekleşirse, NEO çevik yatırımcılar için en karlı kripto para birimlerinden biri olabilir. Özetle, kripto para birimlerine yatırım yapmak çok karlı bir yatırım fırsatı olabilir, ancak en son piyasa trendlerini takip etmeli ve zamanında Nasıl Satın alınacağını veya satılacağını anlamalısınız.

Bu yazıda, neden kripto para birimlerine yatırım yapmanız gerektiğini gösterdik ve 2020’de yatırım yapmak için en iyi beş kripto para birimini sunduk.

Please Post Your Comments & Reviews

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir